DALŠÍ POSTUP:

DALŠÍ POSTUP

Postup po registraci:

Po odeslání registrace Vám na Váš email přijde zpráva, že jste zaregistrován(a). Ve zprávě najdete také modře podtržený text, na který musíte kliknout, aby Vaše registrace byla kompletní!!! Pokud jí nemůžete ve svém emailu najít, prohlédněte ve své emailové schránce složku SPAM, na 100% tam tuto důležitou zprávu najdete!!!! Bez potvrzení registrace = nekliknutí na modře podtržený text nemůžete vydělávat!

Zde ukázky:


Po přihlášení se Vám zobrazí reklama, kterou musíte shlédnout, po uplynutí časového dopočtu kliknete tlačítko Back to Dashboard:


Takto vypadá Vaše kancelář:


Upravit profil:V profilu nemusíte vyplnit přesnou adresu (nějakou ale vyplnit musíte), můžetem si vyplnit i nepravou adresu, pokud máte strach ze zneužití údajů, nebojte se, nikdo Vám nebude psát domů, nikdo Vám nebude telefonovat.......Reklamy vám naskáčou tak hodinu po registraci možná dřív nebo později tak se nelekněte že je tam hned nemáte . Postup je jednoduchý na hlavní stránce po přihlášení klikněte na "
My Account" uvidíte takový zelený obdelník a v něm napsáno
 "Click here to go Cash Links" Na to kliknete a vidíte reklamy (barevné obdelníčky). Postupně klikejte (Claim)nahoře se vám začne odpočítávat čas, opíšete kód a potvrdíte, takhle odklikáte všechny reklamy. To by byla taková ta každodenní rutyna. Někdy je reklam míň někdy víc tak nevzdávejte to když máte třeba druhým dnem málo reklam, vždy to nahradí a další den jich je více někdy i dvě várky za den. Potom tak různě přes den skáčou bonusy tak není vůbec nazmar když už někdo má ten přístup k internetu a sedí u něj tak se přihlásit a podívat se jestli tam nějaká ta reklama zase nenaskočila a prokliknout vždy nahoře 
My account 

viz foto: