MOJE ZKUŠENOSTI:

MOJE ZKUŠENOSTI

Zkušenosti a rady:


TRAFFICMONSOON je  výborný program, díky kterému si vyděláváte pouhým sledováním reklamních nabídek na Vašem monitioru. Jde o velmi rychlou klikačku,protože výplatního minima, 2 Us dolarů, dosáhnete velmi rychle. Poté Vám doporučuji si svou výplatu hned poslat = jde vlastně o vytvoření důvěry k Trafficmonsoonu = když uvidíte, že Vám peníze opravdu dorazí na účet, víte, že Vaše snaha nebyla marná a o to větší úsilí věnujete dalším  možnostem, jak své výdělky s trafficmonsoonem zvýšit nejenom na desítky dolarů za měsíc, ale lze to dobře i na stovky dolarů měsíčně!


Reklamy se hodně ukazují po 20:00, pak v 1:10 a další várka kolem 2:10. Čas není přesný. Ukazují se i během dne. 
Někdy se ukáže pouze jedna reklama a při psaní kódu napíše, že reklama není k dispozici, takže dělám to tak, že jednotlivých reklam si nevšímám, protože hodně rychle zmizí. Klikám na reklamy jen když jich tam je hodně.
Další věc, jelikož v této společnosti je hodně lidí registrováno, stává se, že Vás to odlogne, a několikrát. Hlavně vydržet, začátky jsou těžší. Nic nejde hned, a výplatu v práci taky dostanete až po měsíci :D Pokud Vás to neosloví, stačí se odhlásit a již se nelogovat, nebudou Vám chodit žádné emaily ani nic podobného.

DOPORUČUJI SE PŘIDAT DO SKUPINY:
https://www.facebook.com/groups/289345397855845/ ,dávají vědět kdytam reklamy jsou a hodně pomáhají s otázkami. Já skupinu hodně využívám. Jsou tam pohodový lidi