POZOR !!!!!:

POZOR !!!!!


Základ je nevytvářet si v TM dva účty. Nedej bože ještě na své jméno, resp. peněženku, se stejnými hesly, oni to vědí .Všechno si zjistí a zablokují Vám oba účty.

DRUHY BLOKACE:
 
►Blocked account - username is using this IP. 1 ......
 
To znamená, že někdo používá vaši IP Adress. Tehdy zjistíte, že nemáte soukromou IP adresu, ale lze ji sdílet s celým městem.

Řešení :

►Zavolat poskytovateli internetu a požádat ho o přidělení vlastní IP adresy .   Někteří poskytovatelé to mohou mít zpoplatněny , takže se jich na to    zeptat. Ale, budete mít klid .
►Přihlásit se přes mobilní data . Když Vás takto blokuje i tam , v Čechách  stači vypnout a zapnout mobilní data a IP adresa se změní a můžete se  přihlásit . 
►Zkusit se přihlásit o 00:00 , a předběhnout daného člověka , který vam       blokuje IP adresu .
►Jít se přihlásit někde jinde , např . do kavárny ,  ke kamarádovi , kde nikdo   nepoužívá IP pro TM .
 
Přihlašovat se můžete z různého počtu IP adres , denně .


►Blocked account - Double account - dvojitý účet 
 
Když vás to ani nepřihlásí , je třeba jít úplně dolů na stránku a tam kliknout na Support .
 
Tam vyplnit vaše Jméno, Příjmení , Vaši emailovou adresu registrovanou v TM , váš username , do Subject napsat Blocked Account . Do Message napsat následující text :
 
Dear TM , I created a traffic monsoon account a few days ago and it writes me that my account is blocked , double account . I dont understand why , because I have only this one . Thank you for your reply . Best regards .
 
Pak už jen čekat , jestli vás odlbokují , nebo napsat jim to častěji . Odpověď vám může přijít i do emailu , takže dívejte se do spamové schránky . Možná nepřijde nic do emailu a pouze vás rovnou odblokují . Zkoušejte se přihlásit.

Odblokování může trvat od 1 dne - do 1 týdne , protože je nás v TM už přes 1.1 milion. Dle ostatních klikačů, prý vždy odpoví...►Blocked account - Click cheater - " klikací podvodník "
 
To Vám vypíše , když se zapomenete odhlásit a přihlásíte se znovu , buď v novém okně prohlížeče nebo na jiném PC , tabletu či telefonu . Systém to bere , jako byste byli na 2 zařízeních najednou a snažíte se podvádět při klikání Cash links .
 
Základ je se vždy , po skončení práce v office TM , odhlásit!
 
Řešení je jediné - počkat 48 hodin . Odblokuje se to samo . Jde asi o trest , pro tzv . podvodníky . Dle vlastní zkušenosti, to může trvat déle, když jsou svátky a podobně.